wtorek, 21 lutego 2012

Misa Can't Nobody Take Me Down

Każda z nas ma jakąś lakierową słabość. Niektóre nie są w stanie odmówić glitterom, inne nie pogardzą od czasu do czasu frenczem :> Ja też mam taki słaby punkt: to lakiery znane pod wspólną nazwą mauve, czyli brudne, pudrowe róże we wszelkich nasyceniach i odmianach. Od tych złamanych beżem po te przykurzone, brudne, zgaszone odcienie. Ale jak to się ma do Misy? Otóż na wolności ten lakier ma kolor ciemnego, brudnego różu. Na paznokciach wygląda bardziej jak wiśnie w czekoladzie :> Pociągnęłam do lakierem Essence Time For Romance i naprawdę wygląda nieźle \m/ Nie jestem dobra w robieniu zestawów layeringowych, ale te dwa lakiery idealnie się uzupełniają. Może troszkę jest nudno, ale nuda wcale nie jest zła :o)

A jakie są Wasze lakierowe słabości?


We all have a thing about certain nail polishes. Some of us cannot resist glitters, others are still coming back to a french mani :> I have a "weakness" too. This is a group of lacquers known under a name mauve, all these dusty, muted shades of pink. Has Misa something in common? In reall  it's a dark mauve. When it dries it looks more like cherries and chocolate :> I did a layering with Essence Time For Romance and it feels good \m/ I'm not good at making layering combos, but these two are made for each other. Maybe it's a bit boring, but boredom is not that bad, is it? :o)

What are yours "nail polish weaknesses"?


 Ostatnio nie mogę się uwolnić od tego numeru! Spójrzcie jakie Ian Astbury miał kiedyś włosy! I na perkusji Matt Sorum. A to był rok 1989...

Can't get this out of my head lately! Look at Ian Astbury's hair! And notice Matt Sorum on drums. It was 1989...


8 komentarzy:

 1. hej kochana!:* właśnie zostało kilka dni konkursu u mnie! Wpadaj zostawić maila! Całuje mocno:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładny lakier, a nazwa super :)Chyba nie mam żadnej lakierowej słabości, najbardziej pod nią podpada zamiłowanie do nazw. Misa w wielu przypadkach do mnie przemawia, chyba w końcu kupię The Grass Is Greener On My Side :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajnie wyglądają razem :-) moje lakierowe słabości to też dużo błysku, brokatu i koloru, ale często również noszę zachowawcze nudziaki lub klasyczną czerwień aaa i zero frenczów! ;-D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ładny, taki apetyczny. Ja też mam słabość do nazw. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. moją słabością generalnie są lakiery :P Ja największa słabość mam jednak do firmy lakierowej - China Glaze. Ich lakiery mogłabym testować i testować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Very pretty ! :)
  It looks wonderful on your nails :))
  i love your blog i follow you..
  i wish follow me back..
  ps:you have a great blog ! congrats :)

  www.nzlsyn.blogspot.com
  kisses from turkey ! :) byeee.

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialne połączenie, piękna ta Misa :)

  OdpowiedzUsuń