piątek, 14 października 2011

Color Club Nouveau Vintage

Color Club bardzo lubię, mam jednak wrażenie, że troszkę jest niedoceniany. Jednak kolekcja jesienna, Back To Boho, nie jest jakoś specjalnie powalająca. Są perełki, jak New Bohemian czy Artsy Crafty, ale jest też kilka słabych sztuk (Boho Mojo). A Nouveau Vintage mnie strasznie kusił, ale też miałam wiele obaw. Lakier ma ciepły odcień, a ja w takich nie wyglądam najlepiej. Zaryzykowałam jednak i to była dobra decyzja! Nouveau Vintage jest piękny, ale przede wszystkim niezwykły. Napakowany shimmerem, na pograniczu foil w zasadzie. Brązowa baza, przy aplikacji przebija wręcz bordo (brrr!), a na paznokciach: złoto i zieleń! Taki fajny efekt: jakby patyna na miedzi, coś pięknego. Kolory się przenikają, jest tam i brąz, podbity czerwienią, i złoto, i miedź, i zieleń. Pewnie wolałabym mniej efektu foil, bardziej koncentracja na shimmerze, ale i tak jest super!

I like Color Club a lot, but it's a bit underestimated as a brand I guess. Fall collection, Back To Boho, is not a big wow actually. It has great moments, like New Bohemian or Artsy Crafty, but it also has Boho Mojo which is pretty crappy. With one shade it was a real inner struggle: Nouveau Vintage. It has a warm shade, which is not quite flattering for me. I took a risk and I won! NV is very pretty, but also unique, Packed with shimmer, almost foil. Brown base, you can even see a burgundy (brrr!) and finally there is a gold and green! Quite cool effect: kind of copper/bronze patine, amazing. Colours penetrate, there is a brown in it, and reddish brown, and gold, and copper, and green. I would rather prefer less foil effect, I just want to concentrate on shimmer :o)

No i deser, pozostając w odcieniach miedzi :o) oryginalny skład, jak ja tęsknie za latami 90. :>
A time for dessert, still in copper-like shades :o) classic line-up, I miss the 90's soooo :>

6 komentarzy:

 1. perłowych kolorów bardzo nie lubię, ale ten się bardzo ładnie na Twoich pazurkach prezentuje :)

  Pozdrawiam, vogue-beauty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie wygląda ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. zastanawiam się nad nim i chyba za bardzo idzie w brąz jak dla mnie... no i zgadzam się, że cc jest niedoceniany ale szczerze to nie powalają mnie ich kolekcje. a boho mojo to już w ogóle porażka roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ładny jest<3 i masz bardzo ładne paznokcie;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki, dziewczyny <3
  Lakier piękny, ale coś z nim jest dziwnego, kurczę: zmyłam go tego samego dnia! Jakoś tak strasznie barokowo się czułam - to złoto, i błyszczy się, i foil. I takie durne wrażenie, jakbym miała ciężkie paznokcie. Dla równowagi zmalowałam się ChG Turned Up Turquoise i odetchnęłam :>

  OdpowiedzUsuń